שונא יועצים עסקיים?

שונא יועצים עסקיים?

בימים האלה ערכנו מחקר מיוחד ומעמיק שמטרתו הייתה לגלות את כל הסיבות שבגללן בעלי עסקים ומנהלים לא מוכנים לקבל עזרה מבחוץ, למשל דרך חברות ייעוץ. מחקר זה נערך בקרב אלפי עסקים וחברות במגוון תחומים ובכל הארץ.

למה בעלי עסקים לא פונים ליועץ עסקי

גילינו 5 סיבות מרכזיות המביאות לכך שבעלי עסקים ומנהלים הזקוקים מאוד לשיפורים במצבם העסקי, ובמידי, לא מוכנים לפנות ליועץ עסקי על מנת לקבל עזרה מקצועית.

להלן הסיבות:

 • רוב בעלי העסקים והמנהלים מודעים לבעיות מהן העסק שלהם סובל ומנסים לעשות משהו כדי לפתור אותן. עם זאת, אנשי עסקים אלו סובלים מדעה קדומה לפיה יועצים עסקיים יודעים להצביע על בעיות, אך לא יודעים כיצד לטפל בהן כהלכה, על אחת כמה וכמה בדרך שמתאימה לעסק שלהם.
 • תפיסה רווחת נוספת היא כי יועצים עסקיים לא מדברים אלא בסיסמאות ובהכללות.
 • ללא מעט בעלי עסקים ומנהלים היה ניסיון רע בעבודה עם יועצים שונים ועל כן לא רוצים לשמוע בכלל על ייעוץ.
 • ישנם גם בעלי עסקים ומנהלים שקיבלו ייעוץ עסקי וזה עזר להם, אבל אחרי זמן קצר יחסית המצב בעסק חזר לקודמתו.
 • בקרב בעלי עסקים ומנהלים יש לא מעט כאלה שהייעוץ שהם קבלו גרם להם נזק במקום עזרה, זאת בשל חוסר מקצועיות של אותם יועצים עסקיים בהם הם הסתייעו.

שונא יועצים עסקיים

יועץ עסקי של שחר יועצים

“שחר יועצים” היא חברה שמתמחה בייעוץ וליווי עסקי צמוד לבעלי עסקים ומנהלים המעוניינים לנהל ביעילות את העסק שלהם, להרוויח יותר ולהתרחב נכון.

אנו מספקים תוצאות, והצלחתנו נמדדות בתוצאות שלקוחותינו מקבלים.

יש לנו ניסיון של למעלה מ-10 שנים בייעוץ עסקי יישומי. במשך תקופה זאת הכשרנו וליווינו בהצלחה מעל 400 בעלי עסקים ומנהלים בתחומים מגוונים.

אנחנו מדברים תכלס’ כבר בפגישת האבחון הראשונה:

“בעלי, “הכריח” אותי לקבוע פגישה עם פאבל שחר, הוא שמע מחברים באזור, בעלי עסקים גדולים וקטנים, שבעזרתו העסק שלהם החל  לפרוח. קצת התעצבנתי, לא היה לי כוח לעוד יועץ עסקי, כבר עבדנו עם 2 ושמחתי לעצור לרגע. בכל מקרה, פאבל שחר הגיע לפגישה הראשונה, הצגנו בפניו את כל הבעיות בעסק וכבר בפגישה זו הוא נתן לנו מגוון פתרונות שעזרו לנו ליצור עבודה נוספת ולמעשה לשדרג את העסק שלנו. היום המחזור העסקי גדל מאשתקד ב-60% !….” בעלת עסק מצפון.

אני מזמין אותך לפגישת אבחון וייעוץ על חשבוננו שמטרתה לבדוק התאמתך לעזרה בעסק ולהראות לך מה ניתן לעשות על מנת לשפר את מצבך במידי.

צור איתנו קשר

השאר פרטים ונחזור אליכם עוד היום!

  יועץ עסקי

  העסק שלך יכול להרוויח יותר!

  לפגישת ייעוץ ללא עלות מלאו פרטים 

  יועץ עסקי
  יועץ עסקי

  העסק שלך יכול להרוויח יותר!

  לפגישת ייעוץ ללא עלות מלאו פרטים