ייעוץ עסקי

ייעוץ עסקי לחברות ועסקים גדולים וקטנים להגדלת מכירות, מקסום רווחים וקבלת ההחזר על ההשקעה.

 

אז במה עוסק ייעוץ עסקי? לאחר ניסיון של מעל 20 שנה בייעוץ לעסקים וחברות ראיתי שרוב בעלי העסקים והמנהלים מתמודדים עם אותן הסוגיות: עובדים לא נכונים שלא עושים את העבודה כהלכה, מחסור בזמן לניהול העסק ולתכניות לעתיד, לחץ, מכירות שעולות ויורדות על פי מזל, וכו’.

אבחון עסקי

השלב הראשון בייעוץ עסקי הוא חקירה. כאן אנו נכנסים לעומק של כל פונקציה הקיימת בעסק במטרה לזהות את כל נקודות החריגה אשר מפריעות להגיע לשאיפות העסק או החברה. בשלב האבחון העסקי אנו מחפשים את המחנה המשותף (שורש או בסיס) של כל נקודות החריגה המכונה בשם Real why (הסיבה האמיתית) למצב הקיים ולכל הנקודות החריגה. ממצע זה תמיד פותח את הדלת לפתרון מיידי וכאשר מטפלים ב”סיבה האמיתית” שאותרה בחקירה, מצב העסק/החברה משתפר באופן מיידי.

ליווי עסקי

לאחר שהבעיה אותרה וברור באיזה מרכיב צריך לטפל העסק נכנס לתהליך שינוי. כיוון שמערכות החברה השונות קשורות זו בזו כל שינוי במערכת אחת בדרך כלל משפיע על אחרת ומצריך מחשבה, קבלת החלטות ועשייה. ליווי עסקי של תהליך השינוי אותו עובר העסק או החברה בהנחיה צמודה ופיקוח של יועץ עסקי מנוסה מהווה מפתח להצלחתו.

אימון עסקי

הנכס האמיתי של כל עסק זה האנשים שעובדים בו. מה הופך את מנהל העסק מבינוני למצליח? אימון עסקי יבטיח מימוש מלוא הפוטנציאל של העסק התלוי במימוש הפוטנציאל האישי של המנהלים. אימון עסקי של המנהלים מהווה דרך בטוחה להשגת מטרות אישיות ועסקיות כאחד.

תהליך העבודה משלב ייעוץ עסקי עם ייעוץ אסטרטגי, ייעוץ ארגוני, ייעוץ שיווקי, ייעוץ כלכלי, אימון מנהלים ועוד.

שימוש בשיטה ניהולית של שחר יועצים

שיטת הניהול, אותה ‘שחר יועצים’ מסייעים ליישם בעסקים ובחברות, מייצגת את החוקים הטבעיים המכוונים את כל המאמצים הארגוניים והקבוצתיים – שיטה זו נלקחה ממש מתוך תשתיתו של העולם העסקים ומבוססת על הניסיון המוצלח עם אלפי בעלי עסקים וחברות מתחומים מגוונים אשר שחר יועצים ליוו במשך שנים רבות. כאשר בעל עסק מודע לחוקים הללו ויודעה ליישם את נוסחאות הניהול לפי הסדר הנכון וכהלכה, אזי שיש לו היכולת להתמודד בהצלחה רבה מול כל מצב או משבר.

ייעוץ למבחר חברות מכובדות

במהלך השנים פאבל שחר וניר להב צברו ניסיון רב ביישום הידע ובשימוש מיומן בכלים הניהוליים אשר מאפשרים לממש את הפוטנציאל העסקי, וכתוצאה מכך – להגדיל הכנסות ורווחים ללקוחותיהם. בין הלקוחות של חברת ‘שחר יועצים’ הן עסקים קטנים והן חברות גדולות כגון:רשת נתח קצבים, עוצמה שיווק מוצרי צריכה בע”מ, רשת גולדה גלידות ורבים אחרים מתחומים מגוונים כגון בתי דפוס, משרדי הנהלת חשבונות, מכוני כושר, חברות קבלניות, מפעלים תעשתיים וחברות תכנון והנדסה ועוד עסקים וחברות רבים.

צור איתנו קשר

השאר פרטים ונחזור אליכם עוד היום!