לקוחות

המלצות על ייעוץ עסקי

הכירו את הלקוחות שלנו שעברו תהליך ייעוץ וליווי עסקי של שחר יועצים.

אבגן טריידינג
אבגן טריידינגאריק אבגן
Read More
בסופו של דבר היום אנחנו כבר בשיפור מאז שפגשנו אותו במחזור של מעל 50% שיפור. התזרים של הבנק שלנו תקין, אין לנו שום חריגות, אין לנו שום דבר. ובאמת אני ממליץ עליו בשיא החום, באמת חבר טוב לעסק שלנו. תודה
חברת פישלס יבוא ושיווק ציוד ימי בע”מ
חברת פישלס יבוא ושיווק ציוד ימי בע”מטל פישלס
Read More
תוך זמן יחסית קצר, התחלנו להרגיש את השינוי. הצוות נהיה יותר ממוקד בפעולת המכירה, עשינו סדר בהגדרת תפקידים וחלוקת משימות, דבר שהקל משמעותית על תהליך העבודה ושיפר את התקשורת בין העובדים. ההכנסות עלו. אנחנו מרוצים מתוצאות הייעוץ העסקי וממליצים על שחר יועצים.
ארד שירותי מיזוג אוויר
ארד שירותי מיזוג אוויר משה ארד - מנכ"ל
Read More
התחלנו את התהליך וכבר תוך מספר חודשים חלו שינויים חיוביים בהתנהלות כללית, ארגון, קידום, שיווק ומחזור המכירות. חשוב לציין שמדובר על תהליך מובנה מאד אשר גורם לי וגם לצוות שלי להתקדם לעבר החזון המשותף על בסיס יומי.
חברת אחים רושדי חלבי בע"מ
חברת אחים רושדי חלבי בע"מויסאם חלבי מנכ"ל
Read More
אין לי צל של ספק באשר לתרומה שהפעולות שנקטנו ואשר ננקוט בעתיד בהתאם לכלים אותם העברת לנו, שיפרו וישפרו משמעותית את תוצאות העסק ובכלל זה את צורת ההתנהלות והניהול של חברתנו.
קהילה נט
קהילה נטצור חן - מנכ"ל
Read More
הייתרון של שחר יועצים שהם מגיעים במחוץ ורואים את כל המרחב התפעולי של העסק שיווקי וכלכלי. לראייה מאז שעברנו את תהליך הייעוץ גדל מספר הלקוחות שלנו ב25% ושנת 2016 הייתה השנה הטובה ביותר מאז הקמת החברה.
אגוז פלוס
אגוז פלוסחיים לנקרי מנכ"ל
Read More
כשנכנסת אליי לאבחון עסקי בהמלצת רו”ח, היו לי ספקות רבים אם תצליח להרים לי את העסק, כמו שאני צריך ורוצה. שינית לי את קו החשיבה והרעיונות, והעסק קרם עור וגידים ושינה את התנהלותו באופן מדהים תוך חודשיים בלבד. כל מערך העובדים שונה, המכירות קפצו באופן מדהים ב60% ומאז אני רק קולט עוד עובדים ומתפתח.
חברת סטיקי בע"מ
חברת סטיקי בע"מקובי גבאי מנכ"ל
Read More
התחלנו את התהליך אשר לא היה קל. בשלב הראשון שחר בחן וסקר את כל הפונקציות בעסק שלי במטרה לזהות את כל המחסומים ניהוליים, ארגוניים, שיווקיים ואישיים. כבר אחרי מספר פגישות ראיתי תוצאות בפן הניהולי, הארגוני וכמובן עלייה תמידית בכמות המכירות.
נוביקס - מיצוי צמחי מרפא
נוביקס - מיצוי צמחי מרפא
Read More
פבל מלווב אותנו יד ביד והוא תמיד זמין להתייעצות. התחלנו לראות שיפור ותוצאות כבר בחודשיים הראשונים ואנחנו עדיין בעליה מתמדת. ממליצים על פבל בחום!

צור איתנו קשר

השאר פרטים ונחזור אליכם עוד היום!

   יועץ עסקי

   העסק שלך יכול להרוויח יותר!

   לפגישת ייעוץ ללא עלות מלאו פרטים 

   יועץ עסקי
   יועץ עסקי

   העסק שלך יכול להרוויח יותר!

   לפגישת ייעוץ ללא עלות מלאו פרטים