סיפורי הצלחה

“הכנסות של כל הסניפים שלנו נמצאות בעלייה משמעותית ומתמדת. הכפלנו את הרווח התפעולי שלנו!!”

 
יניב פחימה בעלי רשת נתח קצבים

זאת הייתה השנה הטובה ביותר לחברתנו

 
צור חן בעלים של בית תוכנה “קהילה נט מערכות בע”מ”

“המכירות קפצו באופן מדהים ב – 60% ומאז אני רק קולט עוד עובדים ומתפתח. הרעיונות ותפיסת העולם שלך נתנו לי הרבה מוטיבציה והבנה מעמיקה איך עסק צריך להתנהל.”

 
חיים לנקרי מנכ”ל חברת “אגוז פלוס”

“בזכות הדרכתך וייעוציך הגדלנו את מחזור המכירות של החברה פי שלוש, הגדלנו את רמת ההכנסות האישית ושיפרנו מאוד את תזרים המזומנים ל החברה”

 
חגי אביתר בעלים של “ח.א מערכות מיגון אש בע”מ”

“עם שחר יועצים הצלחתי להוציא את “הראש מהקופסה” ולהתמקד בדברים באמת החשובים וזה לדחוף את העסק קדימה”

 
אלון חזון בעלי חברת קפהדרציה כפר תבור בע”מ

“היום לאחר 4 חודשים של ייעוץ אני מברך על החלטתנו ועל המידע היקר מפז אשר זכינו לו.”

 
ויסאם חלבי מנכ”ל חברת אחים רושדי חלבי בע”מ

“כבר אחרי מספר פגישות ראיתי תוצאות בפן הניהולי, הארגוני וכמובן עלייה תמידית בכמות המכירות.”

 
קובי גבאי מנכ”ל חברת סטיקי בע”מ

“בעקבות המעורבות של שחר יועצים נוצרה מגמה חיובית מובהקת בארגון, חיכיתי זמן מה על מנת לוודא שהמגמה החיובית היא עקבית ולא זמנית בטרם החלטתי להמליץ על שחר יועצים”

 
יער דורון מנכל”ית חברת יער הנהלת חשבונות בע”מ

“אני מוכרך לומר שלמורות המשבר שכל העולם שלנו עובר בתקופה הזאת הנתונים של העסק שלי נמצאים בשיא של כל הזמנים הן מבחינת ההכנסות (עליה מעל 50%!!) והן מבחינת הרווחים!!”

 
משה ארד מנכ”ל ובעלים ארד שירותי מיזוג אוויר

“אנו עובדים רק חודשיים ואני כבר מתרשם מהמקצועיות ובזמינות של צוות שחר יועצים מהקשרים שלהם בכל מיני מקומות כדי לקדם ולפתח, אמנם רק חודשיים אבל כבר מתחיל לראות ניצנים של פיתוח וקידום, בהחלט ממליץ בחום”

 
אריק אבגן בעלים של חברת אבגן טריידינג בע”מ

ההכנסות עלו ואנחנו מרוצים וממליצים

 
טל פישלס מפישלס יבוא ושיווק ציוד ימי בע”מ

גולדה ממליצים על שחר יועצים

היי, אני משה לרח, אני הבעלים והמנכ”ל של “ל.י. החזקות”, חברה שמנהלת זיכיון של “גולדה גלידה” בקריית ביאליק בצפון.

אנו עובדים עם פאבל וניר בשחר יועצים כבר מעל שנה. הגענו כשני שותפים, חברי ילדות, הגענו מהצד המקצועי שנינו, ידענו לתפעל את העסק בצורה מאוד נכונה. לא הבנו את הצד העסקי ממש, והחיבור עם פאבל וניר, עזר לנו קודם כל לסדר בנינו קצת דברים, כשותפים, וחברים, תמיד צריך לדעת לעבוד אחד עם השני, להשאיר את הדברים בצורה מקצועית ופאבל וניר מאוד עזרו לנו עם העניין הזה.

מעבר לזה הכנסנו המון ארגון לעסק שלא היה לנו לפני. זאת אומרת, שיטות עבודה מסודרות, לעבוד לפי תקציבים, לעבוד לפי מלאים מסודרים, ראינו איך הפעולות האלה עוזרות להשאיר אצלינו יותר כסף בכיס. כשאנחנו התחלנו את התהליך עוד היינו עם המון הלוואות של הקמת העסק, ותזרימית לא היינו הכי חלקים, זאת אומרת היו לנו כל מני עניינים תזרימיים, הייתה לנו מין ספירלה כזאת שעולה ויורדת מבחינה תזרימית, שלא ידענו איך לשלוט עליה.

כל הארגון והסדר שנכנס לנו בשנה האחרונה לעבודה גורם לנו מאוד לעבוד לפי מדדים מסויימים ואנו יודעים איך להשאיר את המדדים האלו היום ברמה שאנו רוצים אותם, זאת אומרת שבסוף החודש בשורה התחתונה נשאר לנו יותר רווח, שזה מה שחשוב. עוזר לנו גם לשלם את ההלוואות וגם להמשיך לחשוב על איך אנחנו מתפתחים מעבר.

אני מאוד ממליץ על התהליך, ואשמח להמליץ באופן אישי.

“אנו עובדים רק חודשיים ואני כבר מתרשם מהמקצועיות ובזמינות של צוות שחר יועצים מהקשרים שלהם בכל מיני מקומות כדי לקדם ולפתח, אמנם רק חודשיים אבל כבר מתחיל לראות ניצנים של פיתוח וקידום, בהחלט ממליץ בחום”

 
אריק אבגן בעלים של חברת אבגן טריידינג בע”מ

 ההכנסות עלו ואנחנו מרוצים וממליצים

 
 טל פישלס מפישלס יבוא ושיווק ציוד ימי בע”מ

צור איתנו קשר

השאר פרטים ונחזור אליכם עוד היום!