אבגן טריידינג מליצים על שחר יועצים

שלום, לי קוראים אריק אבגן, אני בעלים של חברה למכשירי כתיבה וציוד משרדי. אנחנו חברה מאוד מאוד ותיקה מעל 40 שנה בענף. עד שפגשנו את פאבל לפני שבעה חודשים, לא ידענו אף פעם איך לסגור את החודש, תמיד היו לנו בעיות תזרימיות, כל פעם פתאום צצו לנו מה? מס הכנסה, מאיפה לשלם? איך לשלם? לא ידענו איך לעשות את זה, כל חודש היינו חיים מהיד לפה, וכל רגע בנק מתקשר – אתה בחריגה, אתה חייב לנו כסף, בוא תעביר. מאיפה אני מביא להם את הכסף?

הכרנו את פאבל, והוא התחיל להכניס לנו סדר בעבודה, וסדר בתזרימים, וסדר לסוכנים. איך לעבוד, איך להשתמש בכסף, עשה לנו תוכנית עסקית מאוד מאוד מקצועית, שהגשנו אותה לבנק, דרך הבנק אנחנו הצלחנו לקבל מסגרות אשראי טובות ונוחות. היום אני יכול להגיד לכם שכבר שבעה חודשים אני לא מקבל טלפון מהבנק כל סוף חודש, או כל יום שאני בחריגה, ואנחנו זורמים.

קונטיינרים מסין ממשיכים לזרום לנו, וסחורות זורמות לנו בצורה שוטפת, שלא הייתה לפני זה. הוא נודניק, הוא יושב לנו על הוריד, נותן לנו משימות כל הזמן, לא מרפה, גם בשעות הערב הוא מתקשר ומוודא שאנחנו באמת עומדים במשימות, ואם אנחנו לא עומדים במשימות הוא נותן לנו בראש. 

בסופו של דבר היום אנחנו כבר בשיפור מאז שפגשנו אותו במחזור של מעל 50% שיפור. התזרים של הבנק שלנו תקין, אין לנו שום חריגות, אין לנו שום דבר. ובאמת אני ממליץ עליו בשיא החום, באמת חבר טוב לעסק שלנו. תודה

ייעוץ עסקי לחברת אבגן

אלון חזון בעלי חברת קפהדרציה כפר תבור בע”מ

צור איתנו קשר

השאר פרטים ונחזור אליכם עוד היום!

   יועץ עסקי

   העסק שלך יכול להרוויח יותר!

   לפגישת ייעוץ ללא עלות מלאו פרטים 

   יועץ עסקי
   יועץ עסקי

   העסק שלך יכול להרוויח יותר!

   לפגישת ייעוץ ללא עלות מלאו פרטים