הרצאה להגדלת מכירות ורווחים תוך זמן קצר!


 

המדריך בדרך אליך! נשמח להזמין אותך ל..
כוח אדם, מכירות ורווחיות בעידן הנוכחי!
יום שלישי 12.10.2021 – בשעה 17:30
משרדי שחר יועצים, רחוב שחם 30, פתח תקווה

 להרשמה לכנס ללא תשלום יש למלא ולשלוח את הטופס הבא:


 חברות רבות כבר הגדילו את המכירות ואת רווחי החברה :

רוצה לדעת איך הלקוחות שלנו מצליחים למכור ולהרוויח יותר בתקופה זאת?

כיצד ניתן להכפיל את המכירות שלך?

אני, פבל, מבטיח לך שבסיום ההרצאה יהיו בידיך עקרונות חיוניים שיאפשרו לך למכור ולייצר רזרבות מזומנים!
רוצה לממש את הפוטנציאל האמיתי של העסק שלך?
מלא פרטים בטופס ותבטיח את מקומך ללא תשלום!

שלום,
שמי פאבל שחר, ואני שותף ומנכ״ל של חברת שחר יועצים, ומעל 20 שנים מתמחה בהגדלת מכירות ורווחים תוך זמן קצר.
הייתי בין הראשונים ברוסיה הקומוניסטית לשעבר, שפתח חברה והבאתי אותה להצלחה רבה. החברה קיימת עד עכשיו ומתמחה באספקת מוצרי צריכה מגוונים ללקוחות עסקיים ופרטיים ברוסיה ובמזרח אירופה.
עליתי לישראל ב-1991 ובמשך כ-10 שנים עבדתי בתפקידים ניהוליים בחברות פרוטארום וקבוצת שטראוס. במסגרת עבודתי בארץ צברתי ידע רב בתחומי השיווק, המכירות, הפיתוח העסקי והלוגיסטיקה.
משנת 2001 התחלתי לעסוק בתחום הייעוץ וההכשרה של בעלי עסקים בישראל. הכשרתי ועזרתי להגדיל מכירות ורווחים לאלפי בעלי עסקים ומנכ”לים מתחומים שונים. דווקא עכשיו אני מזמין אותך באופן אישי להשתתף בהרצאה מרתקת, מלאת השראה וכלים חיוניים לשגשוג של העסק שלך בשוק הקשה והאתגרי של היום.

 

1875

בעלי עסקים ומנכ״לים מכל תחומי העיסוק השתתפו בהרצאה
וקיבלו כלים ומימשו את הפוטנציאל העסקי שלהם!

 

אז מה בתכנית?

 

 

 

מהי האסטרטגיה המנצחת בתקופה של חוסר וודאות?

 

מהו החור המוסווה שדרכו זולג הכסף שלך?

 

מהי הדרך היחידה ליצירת רזרבות של מזומנים בתוך זמן קצר?

 

 מהו המשפך הארגוני ואיך להטמיע את הכלי הזה בפעילות העסקית שלך?

 

מהי השיטה המוכחת להגדלת מכירות תוך זמן קצר בתחום שלך?

 

ועוד הרבה נושאים רלוונטיים וחשובים לעת הזו

 

שריין מקום ללא תשלום!

יום שלישי, ה- 12.10.2020

(להכניס עכשיו ליומן)
זמנים: בין השעות 17:30 עד 20:30
משרדי שחר יועצים, רחוב שחם 30, פתח תקווה
רוצה למכור ולהרוויח יותר בזמן קצר?
מלא פרטים בטופס ותבטיח את מקומך ללא תשלום!

אלפי בעלי עסקים שהשתתפו בהרצאה הזו הבינו מה הם היו מפסידים אם לא היו נרשמים ובאים!
בסופו של יום – מה שמדבר זה התוצאות
אילן ורפי מכפר שעשועים – הגדילו את ההקף המכירות שלהם במעל 50%.
“לפני כשנה וחצי התחלתי לעבוד עם פבל שחר, וקיבלתי במשך כל התקופה ליווי אישי וצמוד. הדרישות שהיו עלי למלא היו רבות, אך הקפדתי למלא אותן במדויק. זה חייב עבודה נוספת רבה והשקעה כספית לא קטנה, אך התוצאות מדברות בעד עצמן, והן מעבר לכל צפיות רגילות של בעל עסק. מתחילת השנה יש עליה של קרוב ל 50% ( מעל 1250000 ₪ ) במכירות החנות (ללא גידול במלאי) ביחס לשנה שלפני כן! אני ממליץ בכל פה לכל מי שמוכן לקבל על עצמו את האתגר לפעול בדרך דומה.”
אייל ממרם יבוא ושיווק ציוד רפואי בע”מ – הגדילו את ההקף המכירות שלהם במעל 80%.
“כיום בחברה שלי ישנה מערכת ניהולית ושיווקית יעילה מאוד המאפשרת להתרחב כמעט בלי סוף ובמגביל לעלות רווחיות וליצור עתודות בעל ערך לחברה”…
יאיר מדינה, דפוס אומנותי ירושלים – הגדילו את ההקף המכירות שלהם במעל 60%.
“בעבר ניסיתי כל מני שיטות על מנת להתגבר על הלחץ בתזרים המזומנים שלי… כנראה בחרתי ביועץ הנכון שהצליח תוך זמן קצר מאוד (4 חודשים) להפוך את החברה שלי לחברה ללא בעיות בתזרים המזומנים…”
מודוליין בע”מ – הגדילו את ההקף המכירות שלהם במעל 80%.
“לאחר חודש מהתחלת התהליך הייעוץ והליווי משחר יועצים חל שיפור משמעותי מאוד הן במוטיבציה של הצוות המכירות והן בתהליכי השיווק והניהול של החברה. כיום אנחנו עדים לגידול יציב במחזור המכירות…”
מקסופט בע”מ – ד”ר שלום ברויאר, מנכ”ל
“התהליך עם שחר יועצים הביא תוצאות מרשימות הן במימוש פוטנציאל הלקוחות הקיימים שלנו והן בגיוס לקוחות חדשים. כתוצאה מכך הרווח בשנת 2019 גדל באופן משמעותי.”
נתח קצבים – יניב פחימה, מנכ”ל
“ראשית מאז התחלת הביצוע מערכת הצעדים ששחר יועצים הכינה עבור הרשת שלנו הכנסות של כל הסניפים נמצאות בעלייה משמעותית ומתמדת. הכפלנו את הרווח התפעולי שלנו. קופת מזומנים (רזרבות) ממשיכה לגדול על בסיס קבוע ומהווה כרית ביטחון משמעותית עבור הרשת לאורך זמן. למרות המצב אני בטוח שאין שום סיבה לא להגיע ליעדים הקשוחים שעצבנו עבורנו!”
אגוז פלוס – הגדילו את ההקף המכירות שלהם במעל 60%.
“כשנכנסת אליי לאבחון עסקי בהמלצת רו”ח, היו לי ספקות רבים אם תצליח להרים לי את העסק, כמו שאני צריך ורוצה. שינית לי את קו החשיבה והרעיונות, והעסק קרם עור וגידים ושינה את התנהלותו באופן מדהים תוך חודשיים בלבד. כל מערך העובדים שונה, המכירות קפצו באופן מדהים ב – 60% ומאז אני רק קולט עוד עובדים ומתפתח. הרעיונות ותפיסת העולם שלך נתנו לי הרבה מוטיבציה והבנה מעמיקה איך עסק צריך להתנהל. עזבת אותי אחרי חצי שנה מלא חיוכים ובדרך לטיול עם המשפחה (מה שלא עשינו הרבה זמן) כשאני משאיר מאחורי עסק משגשג ומתקתק עם שקט נפשי. אתה פשוט קוסם במלוא מובן המילה. חשוב להבין שלפני שאתה בעל מקצוע ולא משנה כמה אתה טוב, אתה חייב להיות מנהל. ומי שלא מבין זאת פשוט לא יצליח להרים את עצמו. מי שרוצה להצליח ולעשות כסף חייב את פאבל אצלו במשרד. מקווה שנשמור על קשר בעתיד.”
חגי אביתר מערכות מיגון אש בע״מ – הגדילו את ההקף המכירות שלהם במעל 300%.
“ברצוני להודות לך על שלוש שנים של עבודה משותפת בהן ליווית את חברתנו. בזכות הדרכתך וייעוצך הגדלנו את מחזור המכירות של החברה פי שלוש, הגדלנו את רמת ההכנסות האישיות ושפרנו מאוד את תזרים המזומנים של החברה, למעשה היום, בעזרתך נמצאת החברה במקום אחר עם עתיד חדש ושאיפות חדשות .”
סטיקי, בית הדפוס הדיגיטלי – הגדילו את ההקף המכירות שלהם במעל 200%.
“מאז שהתחלתי לנהל את העובדים שלי לפי סטטיסטיקות אישיות וכלים ניהוליים שקבלתי משחר יועצים העבודות זרמו והלחץ להספיק יותר גדל ב 200%. כולם לקחו את זה מיד ברצינות ולא פספסו שום עבודה ואני פחות מעורב בעבודות שלהם ויש לי מספיק זמן לטפל בדברים חיוניים בעסק שלי…זה מדהים! בדיוק עכשיו קיבלתי טלפון מעירייה שזכיתי במכרז רכבים. עירייה אחרת בדרך לאשר לי עבודה של מיתוג מתנס מרפאה בתל אביב בדיוק עכשיו אישרה לי מיתוג של 100 מטר מדבקות כולל עיצוב. כמובן לאחר פגישה מוצלחת וכל יום טלפון לדחיפה (מה שלא עשיתי בעבר).”

 

רוצה לממש את הפוטנציאל האמיתי של העסק שלך?
מלא פרטים בטופס ותבטיח את מקומך ללא תשלום!

Call Now Button