הרצאה להגדלת מכירות ורווחים תוך זמן קצר – חיפה

 

המדריך בדרך אליך! נשמח להזמין אותך ל..

       הגדלת מכירות ורווחים בשנת 2022
עם פאבל שחר
לפגישת ייעוץ ארגוני ועסקי ללא תשלום  יש למלא ולשלוח את הטופס הבא:


רוצה לממש את הפוטנציאל האמיתי של העסק שלך?
מלא פרטים בטופס !


שלום,
שמי פאבל שחר, ואני בעלים ומנכ״ל של חברת שחר יועצים, ומעל 20 שנים מתמחה בהגדלת מכירות ורווחים תוך זמן קצר.
הייתי בין הראשונים ברוסיה הקומוניסטית לשעבר, שפתח חברה והבאתי אותה להצלחה רבה. החברה קיימת עד עכשיו ומתמחה באספקת מוצרי צריכה מגוונים ללקוחות עסקיים ופרטיים ברוסיה ובמזרח אירופה.
עליתי לישראל ב-1991 ובמשך כ-10 שנים עבדתי בתפקידים ניהוליים בחברות פרוטארום וקבוצת שטראוס. במסגרת עבודתי בארץ צברתי ידע רב בתחומי השיווק, המכירות, הפיתוח העסקי והלוגיסטיקה.
משנת 2001 התחלתי לעסוק בתחום הייעוץ וההכשרה של בעלי עסקים בישראל. אני מזמין אותך באופן אישי לפגישת אבחון וייעוץ מרתקת, מלאת השראה וכלים חיוניים לשגשוג של העסק שלך בשוק הקשה והתחרותי של היום.

 

1875

בעלי עסקים ומנכ״לים מכל תחומי העיסוק השתתפו בהרצאות ופגישות ייעוץ
קיבלו כלים ומימשו את הפוטנציאל העסקי שלהם!
רוצה למכור ולהרוויח יותר בזמן קצר?
מלא פרטים בטופסלפגישת הכרות עם פאבל שחר ללא תשלום!


אלפי בעלי עסקים שהשתתפו בהרצאות ופגישות עם פאבל הבינו מה הם היו מפסידים אם לא היו נרשמים ובאים!
בסופו של יום – מה שמדבר זה התוצאות
אילן ורפי מכפר שעשועים – הגדילו את ההקף המכירות שלהם במעל 50%.
“לפני כשנה וחצי התחלתי לעבוד עם פבל שחר, וקיבלתי במשך כל התקופה ליווי אישי וצמוד. הדרישות שהיו עלי למלא היו רבות, אך הקפדתי למלא אותן במדויק. זה חייב עבודה נוספת רבה והשקעה כספית לא קטנה, אך התוצאות מדברות בעד עצמן, והן מעבר לכל צפיות רגילות של בעל עסק. מתחילת השנה יש עליה של קרוב ל 50% ( מעל 1250000 ₪ ) במכירות החנות (ללא גידול במלאי) ביחס לשנה שלפני כן! אני ממליץ בכל פה לכל מי שמוכן לקבל על עצמו את האתגר לפעול בדרך דומה.”
אייל ממרם יבוא ושיווק ציוד רפואי בע”מ – הגדילו את ההקף המכירות שלהם במעל 80%.
“כיום בחברה שלי ישנה מערכת ניהולית ושיווקית יעילה מאוד המאפשרת להתרחב כמעט בלי סוף ובמגביל לעלות רווחיות וליצור עתודות בעל ערך לחברה”…
יאיר מדינה, דפוס אומנותי ירושלים – הגדילו את ההקף המכירות שלהם במעל 60%.
“בעבר ניסיתי כל מני שיטות על מנת להתגבר על הלחץ בתזרים המזומנים שלי… כנראה בחרתי ביועץ הנכון שהצליח תוך זמן קצר מאוד (4 חודשים) להפוך את החברה שלי לחברה ללא בעיות בתזרים המזומנים…”
מודוליין בע”מ – הגדילו את ההקף המכירות שלהם במעל 80%.
“לאחר חודש מהתחלת התהליך הייעוץ והליווי משחר יועצים חל שיפור משמעותי מאוד הן במוטיבציה של הצוות המכירות והן בתהליכי השיווק והניהול של החברה. כיום אנחנו עדים לגידול יציב במחזור המכירות…”
פרסקו הפקות דפוס – הגדילו את ההקף המכירות שלהם במעל 250%.
“במשך השנים החלפנו מספר לא מבוטל של יועצים מחברות אחרות עד שהגענו ל”שחר יועצים” עם הובלתו והדרכתו הנאמנה של פבל שחר אשר הצליח לחולל שינוי מאסיבי בחברה. אני תמיד אומר לכל בעל עסק המעוניין בייעוץ עסקי לבדוק 2 דברים ביועץ המבוקש: לברר האם ליועץ היו עסקים מוצלחים שהוא הצליח בהם בגדול וחברת הייעוץ שלו מצליחה. לבדוק את סיפורי ההצלחה של עסקים תחת הליווי שלו ולשוחח עימם באופן ישיר. אין ספק שחברת “שחר יועצים” והיועץ העסקי פבל שחר עונים על כל הקריטריונים. בזכותכם שיפרתם את איכות חיי ואת בית העסק שלי.”
אגוז פלוס – הגדילו את ההקף המכירות שלהם במעל 60%.
“כשנכנסת אליי לאבחון עסקי בהמלצת רו”ח, היו לי ספקות רבים אם תצליח להרים לי את העסק, כמו שאני צריך ורוצה. שינית לי את קו החשיבה והרעיונות, והעסק קרם עור וגידים ושינה את התנהלותו באופן מדהים תוך חודשיים בלבד. כל מערך העובדים שונה, המכירות קפצו באופן מדהים ב – 60% ומאז אני רק קולט עוד עובדים ומתפתח. הרעיונות ותפיסת העולם שלך נתנו לי הרבה מוטיבציה והבנה מעמיקה איך עסק צריך להתנהל. עזבת אותי אחרי חצי שנה מלא חיוכים ובדרך לטיול עם המשפחה (מה שלא עשינו הרבה זמן) כשאני משאיר מאחורי עסק משגשג ומתקתק עם שקט נפשי. אתה פשוט קוסם במלוא מובן המילה. חשוב להבין שלפני שאתה בעל מקצוע ולא משנה כמה אתה טוב, אתה חייב להיות מנהל. ומי שלא מבין זאת פשוט לא יצליח להרים את עצמו. מי שרוצה להצליח ולעשות כסף חייב את פאבל אצלו במשרד. מקווה שנשמור על קשר בעתיד.”
חגי אביתר מערכות מיגון אש בע״מ – הגדילו את ההקף המכירות שלהם במעל 300%.
“ברצוני להודות לך על שלוש שנים של עבודה משותפת בהן ליווית את חברתנו. בזכות הדרכתך וייעוצך הגדלנו את מחזור המכירות של החברה פי שלוש, הגדלנו את רמת ההכנסות האישיות ושפרנו מאוד את תזרים המזומנים של החברה, למעשה היום, בעזרתך נמצאת החברה במקום אחר עם עתיד חדש ושאיפות חדשות .”
סטיקי, בית הדפוס הדיגיטלי – הגדילו את ההקף המכירות שלהם במעל 200%.
“מאז שהתחלתי לנהל את העובדים שלי לפי סטטיסטיקות אישיות וכלים ניהוליים שקבלתי משחר יועצים העבודות זרמו והלחץ להספיק יותר גדל ב 200%. כולם לקחו את זה מיד ברצינות ולא פספסו שום עבודה ואני פחות מעורב בעבודות שלהם ויש לי מספיק זמן לטפל בדברים חיוניים בעסק שלי…זה מדהים! בדיוק עכשיו קיבלתי טלפון מעירייה שזכיתי במכרז רכבים. עירייה אחרת בדרך לאשר לי עבודה של מיתוג מתנס מרפאה בתל אביב בדיוק עכשיו אישרה לי מיתוג של 100 מטר מדבקות כולל עיצוב. כמובן לאחר פגישה מוצלחת וכל יום טלפון לדחיפה (מה שלא עשיתי בעבר).”

 

רוצה לממש את הפוטנציאל האמיתי של העסק שלך?
מלא פרטים בטופס ונקבע פגישת ייעוץ עסקי ללא תשלום!


Call Now Button