ייעוץ עסקי לחברות ולעסקים

ייעוץ עסקי לחיסכון בהוצאות, שיפור המבנה הארגוני, מינוף מכירות, מקסום רווחים והגדלת ההחזר על ההשקעה.

שרותי ייעוץ וליווי עסקי מבית שחר יועצים: תכנון וליווי הפעילות העסקית, ניתוח המבנה הארגוני והמערכת הפיננסית של העסק, קביעת אסטרטגיה ומדיניות, בניית תוכנית עסקית, מינוף הפעילות השיווקית של העסק ופיתוח מנהלים. הובלת תהליך ייעוצי או מאורע נקודתי לשיפור והשבחת הפעילות העסקית.

לקוחות ממליצים

 

ייעוץ עסקיייעוץ עסקי לחברות ועסקים

ייעוץ עסקי לחברות ועסקים גדולים וקטנים להגדלת מכירות, מקסום רווחים וקבלת ההחזר על ההשקעה. כלים להתמודדות עם ניהול עסק והכנת תוכניות עתידיות.

ייעוץ שיווקי לבעלי עסקייעוץ שיווקי

יעוץ שיווקי להגברת המכירות והרווחים תוך זמן קצר. ניתוח הפעילות השיווקית הקיימת והסביבה התחרותית, זיהוי הזדמנויות והגדרת אסטרטגיה שיווקית, בניית תוכנית שיווקית, כתיבה שיווקית, הקמת קמפיין וניסוח מסר שיווקי מוצלח.

ייעוץ אסטרטגיייעוץ אסטרטגי לעסקים

ייעוץ אסטרטגי מסייע ללקוחותינו לצמוח ולהשתפר בשוק המקומי ובשוק הגלובלי, על ידי גיבוש מדיניות ארוכת טווח וליווי יישום האסטרטגיה.

ייעוץ ארגוניייעוץ ארגוני לעסקים וחברות

ייעוץ ארגוני מסייע להנהלת הארגון לשפר את תוצאות הפעילות העסקית של הארגון לאורך זמן באמצעות ניהול נכון של העובדים והמנהלים.

אבחון עסקיאבחון עסקי לחברות לבעלי עסק

האם אתה מנצל את כל הפוטנציאל האמיתי של עסקך? כיצד תיצור יותר שליטה, יותר הכנסות, יותר רווח? מלא עכשיו אבחון עסקי חינם!

ייעוץ פיננסיייעוץ כלכלי לחברות

ייעוץ כלכלי לחיסכון בהוצאות, ניהול כספים תקין ותזרים מזומנים בריא, איבחון הפעילות הפיננסית של העסק ותכנון מהלכי התייעלות, בניית תכנית ההבראה, מעבר לרווחים ומיקסומם.

אימון עסקיאימו עסקי לחברות ועסקים

מה הופך את מנהל העסק מבינוני למצליח? מימוש מלוא הפוטנציאל של העסק תלוי במימוש הפוטנציאל האישי של מנהל העסק. אימון עסקי של המנהלים מהווה דרך בטוחה להשגת מטרות אישיות ועסקיות כאחד.

תוכנית עסקיתהכנת תוכנית עסקית

בניית תוכנית עסקית יישומית וליווי עסקי צמוד של כל צעד בתוכנית וזאת עד השגת התוצאה הסופית של התוכנית.

 

קורס ייעוץ עסקיקורס ייעוץ עסקי לחברות

קבלו את הידע, את השיטה והכלים ליצירת הצלחה עסקית. התמחו והתנסו אישית בייעוץ וליווי עסקי.

המכללה לייעוץ עסקי

המכללה לייעוץ עסקי פועלת בשני מישורים עיקריים: הכשרת יועצים עסקיים ומתן סדנאות, הרצאות וימי עיון לבעלי עסקים ומנהלים.

קריירה בייעוץ עסקי

נקודות למחשבה לפני בחירת מקצוע כיועץ עסקי: תחומי עבודה, תכונות היועץ העסקי, מקום עבודה ומעסיקים, שכר, דרכי תשלום ושיווק.

 

פרסומים אחרונים

[post-list post_type=”post” category=”yeuz-eski” show_image=”true” numberposts=”6″ orderby=”date” order=”des” show_excerpt=”true” excerpt_length=”50″ image_width=”100″ image_height=”100″]

טיפים מיועץ עסקי

ניהול זמן  

ניהול זמן

ניהול זמן זאת מיומנות שניתן לרכוש והיא מהווה חלק מאימון עסקי של המנהל. עם קצת מאמץ ומשמעת עצמית תוכלו להספיק יותר, לעבוד בכיף ולא בלחץ ולנהל את העסק שלכם במקום להתנהל.

ייעוץ ארגוני  

מיתוסים על ייעוץ ארגוני

 

מיתוסים נפוצים על ייעוץ ארגוני ויועצים ארגוניים: היועץ המושיע, היועץ המאבחן, “הייתי שם, עשיתי את זה”, יועץ ארגוני אובייקטיבי, תוכנית עבודה סופית ועוד.

ניהול עסק  

מי מנהל לך את העסק?

כשפתחת את העסק היה לך מאוד ברור מי יהיה כאן הבוס. אתה זה שידעת לאן רוצים להגיע ומהי הדרך. אך עם הזמן קרו דברים ועכשיו אתה יותר ויותר מרגיש כאילו מישהו אחר מחזיק במושכות.

פגישת יעוץ ואיבחון בשווי 300$ – חינם.

לפרטים או קביעת פגישת יעוץ>>

 

ייעוץ עסקי – לקוחות מספרים

[post-list post_type=”post” category=”our-succeses” show_image=”true” numberposts=”5″ orderby=”date” order=”des” show_excerpt=”true” excerpt_length=”50″ image_width=”100″ image_height=”100″]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Call Now Button